polskienglishfrancaiseрусский
mapa serwisu

Praca

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy do zespołu kandydata na stanowisko:

KONSTRUKTOR MASZYN

Miejsce pracy: Lubicz Dolny koło Torunia
Region: Kujawsko-pomorskie

Obowiązki:

•    konstruowanie maszyn i urządzeń w programach komputerowych w zespole konstruktorów
•    tworzenie dokumentacji technicznych
•    przygotowywanie rysunków technicznych dla innych działów firmy wg bieżących wymagań tj. produkcja, dział sprzedaży

Wymagania:

•    umiejętność projektowania w programach 3D (preferowany SolidWorks)
•    licencjat lub wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne, budowa maszyn)
•    doświadczenie warsztatowe mile wymagane
•    prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

•    możliwość rozwoju zawodowego i poszerzanie kwalifikacji zawodowych
•    pracę w innowacyjnej firmie o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji
•    praca w nowoczesnym biurze wyposażonym w wysokiej klasy komputery stacjonarne oraz oprogramowanie
•    praca stacjonarna w godzinach 7.00 h - 15.00 h lub 8.00 h -16.00 h
•    zatrudnienie na umowę o pracę, dodatkowy pakiet medyczny

Poszukiwana osoba powinna charakteryzować się następującymi cechami:

•    dobra organizacja pracy
•    odpowiedzialność
•    rzetelność

Formularz

pozycje oznaczone * muszą być wypełnione