polskienglishрусский
mapa serwisu

Praca

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy  do  zespołu  kandydata na stanowisko:

AUTOMATYK-SERWISANT
Miejsce pracy: Lubicz-Toruń
Region: Toruń

Opis stanowiska:

•    Serwisowanie maszyn na terenie Polski i za granicą
•    Uczestnictwo w testach maszyn i instalacjach u klienta w Polsce i za granicą
•    Szkolenie klientów z obsługi maszyn
•    Uruchamianie układów automatyki
•    Pomoc przy pracach montażowych

Wymagania:

•    Wykształcenie  kierunkowe: Automatyka, Elektrotechnika, Robotyka.
•    Znajomość angielskiego  (B2) lub rosyjskiego(B1) na poziomie komunikacyjnym
•    Podstawowa umiejętność programowania maszyn w systemie drabinkowym
•    Wiedza na temat sterowników, mile widziana znajomość sterowników Omron
•    Podstawowa umiejętność programowanie sterowników PLC
•    Umiejętność projektowania schematów elektrycznych
•    Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki i hydrauliki
•    Gotowość do wyjazdów na instalacje i serwisy w kraju i za granicą
•    obowiązkowo prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

•    możliwość rozwoju zawodowego i poszerzanie kwalifikacji zawodowych
•    pracę w  innowacyjnej firmie o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji
•    praca w nowoczesnej fabryce z doświadczonym zespołem techników
•    praca  stacjonarna w systemie 1 zmianowym w Lubiczu Dolnym koło Torunia
•    dodatkowe ubezpieczenie medyczne

AUTOMATYK-PROGRAMISTA

•    Programowanie sterowników PLC
•    Projektowanie schematów elektrycznych
•    Nadzorowanie montażu i pomoc przy pracach montażowych
•    Uczestnictwo w odbiorach maszyn i instalacjach u klienta

Wymagania:

•    wykształcenie  kierunkowe: Automatyka, Elektrotechnika, Robotyka.
•    umiejętność programowania maszyn w systemie drabinkowym
•    mile widziana znajomość sterowników Omron
•    znajomość angielskiego lub rosyjskiego na poziomie komunikacyjnym
•    samodzielność
•    umiejętność pracy w zespole i sumienność
•    gotowość do poszerzania wiedzy
•    gotowość do wyjazdów na instalacje i szkolenia posprzedażowe

Oferujemy:

Formularz

pozycje oznaczone * muszą być wypełnione